שימי לב! אם את באמת רצינית לגבי זימון של הרבה כסף אל חייך, יש סיכוי לא רע שההצעה הזאת היא הזדמנות בלתי-חוזרת עבורך:

מיני-קורס להגברת זרימת הכסף בחייך

למדי איך להגביר את זרימת הכסף והשפע שאת חווה בחיי היומיום שלך ותתחילי סוף סוף לחיות את החיים כמו שבאמת מגיע לך!

הרי מה בסה”כ רצית? מספיק כסף כדי שתוכלי לעשות את מה שאת אוהבת? לעשות את הבחירות שלך בלי לחשוב מאה פעם ביום את המחשבה “כמה זה עולה” או “האם כדאי לי להוציא על זה כסף?”

כסף הוא כלי שאמור לעזור לנו להגשים את עצמנו. ובמקום שהוא יעשה את זה, לרבים מאיתנו הוא הפך להיות השולט, זה שקובע מה נעשה ועל מה נצטרך לוותר.

אם נמאס לך להתנהל לפי כמה כסף יש או אין לך, אם את רוצה להגביר את זרימת הכסף בחייך מהר ובצורה משמעותית, הגיע הזמן להכיר את חוקי השפע ולהבין את המהות האמיתית של שגשוג. הגיע הזמן ליצור לעצמך תשתית חדשה שתאפשר זרימה מוגברת של כסף.

וכאן בדיוק נכנס לתמונה…

המיני-קורס לזרימת כסף מוגברת

עכשיו בספיישל השקה לזמן מוגבל-

129 ש"ח בלבד (שווי הקורס: 249 ש"ח)

בקורס הממוקד תלמדי:

מהם חוקי השפע

תגלי מהי החשיבה המצומצמת שמונעת ממך לייצר זרימת כסף מוגברת ובאופן עקבי ומהי הפרספקטיבה המדויקת והנכונה יותר להסתכלות על כסף בפרט ושפע בכלל.

זרימה לעומת צבירה ואגירה

תלמדי מה המשמעות האמיתית של הגברת זרימת הכסף בחייך ולמה זו זכות בסיסית וטבעית עבורך לקבל את כל הכסף שיעזור לך להגשים את עצמך

איך לכתוב חזון ממוקד כסף

מה החוקים לכתיבת חזון כלכלי מדויק מהסוג שיקדם אותך לעבר המטרות שלך במהירות ואיך להשתמש בחזון שלך על מנת לזהות מה מעכב אותך בדרך

נטרול והתמרת חסמים

תלמדי כיצד לזהות במדויק את האמונות שיוצרות את המציאות הנוכחית שלך וכיצד לנטרל ולהתמיר אותם ע"י עבודה משולבת עם המודע ועם תת המודע (שבעצם מנהל את ההצגה!)

קצת עליי...

היי, נעים מאד! אני נועה גורן.

אני לומדת, חוקרת ומייצרת בעקביות תוצאות עם חוק המשיכה משנת 2003 והמשימה שלי היא ללמד ולהעצים נשים כך שתוכלנה למגנט לעצמן שפע מכל הסוגים וכסף בפרט.

הזווית הכלכלית של עבודה עם חוק המשיכה מאז ומתמיד ריתקה אותי וזה עונג וזכות גדולה ללמד אחרות ולהעביר את זה הלאה. 

הקורס הממוקד לזרימת כסף מוגברת, שמועבר במסגרת מועדון החברות שיצרתי לעבודה עוצמתית עם חוק המשיכה, מיועד לתת לך כלים עוצמתיים ופרספקטיבה חדשה כדי שפשוט תתחילי להזרים אלייך יותר כסף, ומהר. 

ההשקעה שלך -

129 ש"ח בלבד (שווי הקורס: 249 ש"ח)

מה אחרות אומרות על העבודה איתי?