New_Logo_Transparent

וווהוו !

איזה כיף שנרשמת לקורס אינטו יו 🙂

כל הפרטים יגיעו אלייך בקרוב במייל
(עד 72 שעות מרגע הרכישה).

ועד אז, יש לי הצעה מיוחדת עבורך:
ליווי אישי לניקוי חסמי אהבה
ולמגנוט זוגיות מדויקת ברוגע ובביטחון

הנה התהליך הממוקד שבו
את יכולה לעשות את זה יחד איתי

תהליך אישי ממוקד "מיינדסט ממגנט אהבה"

מסע ממוקד של 10 ימים ליצירת שינוי תודעתי עמוק, להתחבר לידיעה עמוקה שאת ראויה לאהבה בדיוק כפי שאת ולכלים שיעזרו לך למגנט אהבה מדויקת (מבלי להתפשר על הדברים שהכי חשובים לך בקשר!)

אם את רוצה לזהות ספציפית איפה את תקועה ואולי מייצרת שוב ושוב את אותה חוויה מתסכלת מול גברים שלא מדויקים לך (או אפילו לא מצליחה להכיר מלכתחילה) ולקבל כלים לייצר חוויה אחרת לגמרי בחיים שלך (שבסופה מחכה האדם שאיתו יהיה לך קשר מופלא!) את יכולה עכשיו לקבל תהליך ליווי ממוקד במחיר חסר תקדים (שלא זמין בשום מקום אחר חוץ מבעמוד הזה). 

כך זה עומד להיראות:

תהליך ממוקד בן 10 ימים שכולל 2 סשנים 1 על 1 איתי בזום (סשנים באורך מלא של 75 דקות כל אחד) + תמיכה וליווי במייל ובווטסאפ שמאפשרים לך לחלוק, להתייעץ, לשאול ולשתף באופן חופשי. 

ההשקעה שלך

שיתופים מהעבודה איתי:

וכך זה הולך להיראות:

לאחר ההרשמה אצור איתך קשר ואבקש ממך למלא שאלון הכנה לקראת העבודה המשותפת שלנו יחד (עצם מילוי השאלון כבר יכול להפיל אסימונים!) ותקבלי מועדים אופציונליים לסשנים (הסשן השני יתקיים כשבוע לאחר הראשון).

משם נצא ביחד למסע המשותף ליצירת  “מיינדסט ממגנט אהבה” ותקבלי ממני שפע של ידע, תמיכה, חיזוקים וכלים שכולם מבוססים ניסיון שצברתי במשך שנים ארוכות במסע האישי שלי אל אהבה ובליווי נשים לזוגיות מדויקת.

קצת עליי...

NoaG

נעים מאד, אני נועה גורן.

אני לומדת, חוקרת ומייצרת בעקביות תוצאות עם חוק המשיכה משנת 2003 והמשימה שלי היא ללמד נשים איך למגנט לעצמן את החיים שהן רוצות.

כדי לעשות זאת, יצרתי שיטה לעבודת גוף-נפש עבור נשים שרוצות יותר: יותר סיפוק, יותר אהבה, ביטחון, חופש והגשמה.

המסע שלי לעבר זוגיות מדויקת לא היה קל וקצר, אבל הוא זה שבזכותו היום יש לי את סל הכלים שאספתי לאורך הדרך, הסל שמשמש אותי ללוות נשים אל עבר זוגיות החלומות שלהן ולעזור להן להפסיק לבזבז זמן ואנרגיה במקומות הלא נכונים. 

מוכנה לזמן את זוגיות חלומותייך? בואי נתחיל 🙂

אולי את גם שואלת את עצמך...

איך אדע אם תהליך הליווי הממוקד באמת יקדם אותי אל הזוגיות שאני רוצה?

אני מאמינה שהדרך הנכונה ביותר לקבל החלטות (בכלל, וכאלה בפרט) היא להתחבר פנימה ולבדוק מה מרגיש לך מדויק. אם התחברת אליי ולתכנים שאני מעבירה, את שמה לב שאת לא רואה בחייך את ההתקדמות שאת רוצה לראות בתחום הזוגי ואת לא בטוחה מה את מפספסת (או יודעת מה תקוע אבל לא איך לשחרר את התקיעות) אז יש סיכוי מצוין שהליווי הזה הוא בול בשבילך.

מתלבטת.. אולי אני לא צריכה מעבר לקורס שכבר רכשתי

התכנים של קורס אינטו יו לגמרי יכולים להזניק אותך קדימה בפני עצמם, הליווי האישי הוא תוספת שמיועדת למי שרוצה לקבל יחס אישי VIP ומענה ממוקד לאתגרים הספציפיים שלה
(ולשלם הרבה פחות ממה שעולה בד"כ לעבוד איתי)

אני עמוסה בזמן הקרוב.. האם אני יכולה לרכוש את התהליך ולהתחיל אותו בהמשך?

בהחלט. יש אפשרות לבצע את התהליך ב-3 החודשים הקרובים, ואנחנו יכולה לשריין לך מראש מועדים קדימה שיתאימו גם ללו"ז מאתגר ועמוס 🙂

מה לקוחות מספרות?

מוכנה למגנט אהבה?

ההשקעה שלך בתהליך הליווי

ההצעה בתוקף עד ה-5 לחודש: