New_Logo_Transparent

קיט כלי ההגשמה

זימון כסף והכנסות נוספות - פרקטיקה בשטח - חלק 3

תמלול ההקלטה -

שלום לכולן
הגענו לחלק השלישי בסדרת הפרקטיקה בשטח לזימון כסף, והיום אנחנו נדבר על יציאה לפעולה.
ב-2 הפרקים הראשונים של הסדרה שדרגנו ביחד את מערך אמונות הכסף, הרגלנו את המוח לחשוב על צינורות שפע רבים ולא להסתמך על צינור או שני צינורות בודדים, וזימנו כסף מהמקום שבו הוא זורם הכי בקלות: מלתת לעולם את מה שנועדנו לתת, את המתנות הייחודיות שלנו.
מה שאנחנו מכוונות אליו בפרק הנוכחי הוא להבין איך פעולה בשטח משתלבת במארג האנרגטי שיצרנו עד עכשיו. אז ככה: הפעולה שאת מחפשת לעשות בשטח היא תמיד, אך ורק פעולה מתוך השראה. שזה אומר שאת ממש אמורה להרגיש חיבור לפעולות
שלך. חיבור עמוק.


וכדי להבין יותר לעומק מה זה, אני רוצה לתת כמה דוגמאות נגדיות.
פעולה מתוך השראה זה לא להחליט שסיימתי לבזבז זמן ועכשיו הגיע הזמן לפעול ולהתחיל לירות בכל הכיוונים. זה לא להושיב את עצמי בכוח כדי ללמוד משהו או לעשות משהו שאמור להיות בו פוטנציאל רווח. זה לא לעשות רשימת דברים שחייבים
לעשות ולהתחיל לסמן V על כל דבר ברשימה.
אוקיי. אז עכשיו כשהבנו מה זה לא, אני רוצה שניה להסביר למה לעשות את הדברים האלה יכול להרחיק אותך עוד יותר ממה שאת מזמנת. והסיבה היא פשוטה. החיבור לפעולה מתוך השראה קורה לנו כשאנחנו לא בסטרס, כשאנחנו לא מנסות לדחוף את
הדברים לקרות אלא להפך, מאפשרות… כשאנחנו נותנות אמון ביקום ומאפשרות לו לנווט אותנו בעדינות למקומות שאנחנו רוצות להיות בהם.

כל העשייה הזאת, שלא באה ממקום של חיבור או אמון, מאותתת ליקום להוריד את הרגל מהגז ולתת ל ך להמשיך באותו הכיוון… וזה לא מה שאנחנו רוצות.
עכשיו, בגלל שהמוח שלנו לפעמים מבקש פעולה, בואי נדבר על מה כן כדאי לעשות, קודם כל במישור האנרגטי ולאחר מכן במישור הפיזי.
במישור האנרגטי, הדבר הראשון שאנחנו רוצות הוא להחליט על סכום כסף שאת הולכת למשוך אלייך. ובהחלטה, הכוונה היא ממש לקבוע עובדה בשטח. זה יכול להיות 1,000 שקל בתור התחלה, כתרגול, זה יכול להיות 10,000 ש”ח או הרבה יותר… לא משנה איזה סכום זה, חשוב שתוכלי באמת להרגיש שזו החלטה. כלומר, שאת מאמינה ויודעת שזה אפשרי עבורך. אם את אומרת לעצמך 100,000 ש”ח תוך 10 ימים
ומרגישה מין גיחוך פנימי, אז זה לא הסכום הנכון (לכרגע)!


יש? מעולה. עכשיו נעבור לדבר על איך להגיע ל תדר האנרגטי שיכין את הקרקע לקבלת הסכום שאת רוצה. וככה, חשוב שת שימי לב בימים הקרובים לאיך את מרגישה כלפי התרגיל, אם יש התנגדויות ואמונות סותרות שעולות לגבי היכולת שלך למגנט את סכום הכסף הזה בקלילות, זו אינדיקציה מעולה איפה אולי יש לך עוד עבודת אמונות לעשות.


אוקיי ואנחנו מתחילות… אני מציעה לך ככה לשים את הכללים הבאים במקום שתוכלי לראות ולהיזכר בקלות:


1 )להיות קלילה לגבי הכסף הזה… ממש בגישת “מה שיוצא אני מרוצה”, מקסימום תרוויחי, תשחררי היקשרות לתוצאה, את פה קודם כל בשביל הכיף שבדרך והיתרונות שבללמוד את התהליך הזה.


2 )לשים לב להרגשה הטובה שלך. בכל נקודה לאורך הדרך: לגבי כסף ובאופן כללי.


אנחנו מגיעות למקום שאנחנו רוצות להיות בו ע”י זה שאנחנו דואגות שיהיה לנו טוב לאורך הדרך!

3 )לבדוק על מה את יכולה להודות, גם על דברים קטנים וטפשיים. על זה שהשמש מחממת אותך ועושה לך נעים ועל מי שפתח לך את הדלת. זה מכוון את המוח שלך ל תדר של “יש”.


4 )להגביר את האהבה… אפילו מול הראי, ממש להזכיר לעצמך כמה את שווה וממש ככה, להזכיר לעצמך שמגיע לך כסף שמגיע בקלילות ועם פעולה מתוך השראה.


5 )אם עולה ניגוד, משהו פתאום מזכיר לך חוסר ולא שפע, וזה הרבה פעמים קורה כשאנחנו מתחילות את העבודה האנרגטית הזאת, אז קחי את זה כסימן להתיידד עם הכיווץ או הכעס.. יש שם מתנה בשבילך, תמיד.

6 )לנקות את הסביבה האנרגטית שלך, שזה אומר להפסיק לשים לב להוכחות שככה, הרבה פעמים אנחנו מוכוונות למצוא, לזה שיש אנשים שמפסידים מלא כסף, שקשה להרוויח, שיש קושי, ולהתחיל לשים לב לכל האנשים שעושים כסף בהנאה, לאלו שיצרו מהתשוקה שלהם עסק משגשג או כל אינדיקציה אחרת שהם עשו את מה שהם  אוהבים והכסף הגיע.
אוקיי, ועכשיו אנחנו מגיעות לשלב של פעולה בשטח. שאת עומדת לגלות, אם את עדיין לא יודעת, שהיא משנית… שרוב העבודה היא בהתכווננות ובמה שעשינו עד עכשיו. מוכנה?


מה שהולך לקרות, כתוצאה מכל מה שעשינו עד עכשיו ומהעבודה שלך עם הכללים שכרגע פירטתי, הוא שהזדמנויות פעולה תחלנה להגיע… וזה יאמן אותך להתחיל להקשיב לאינטואיציה שלך. יכול להיות שהיא תגיד לך לעשות דברים מוזרים. יכול להיות שהיא תגיד לך לא לעשות כלום עם ההזדמנויות שמגיעות, כי משהו מדויק יותר מחכה בהמשך הדרך. ויכול להיות שלהפך, היא תזניק אותך לעשייה שאולי תיראה לך טיפה לא הגיונית או מוזרה… וכאן חשוב שתזרמי איתה!


אז זה הכל להיום. 
המון המון בהצלחה וביי בינתיים!

מוכנה לקפוץ מדרגה?

זו בדיוק המטרה של תהליך ההזנקה - 1 על 1 איתי שמחבר אותך לשפע, להצלחה ולהרחבת אפיקי ההכנסה שלך