New_Logo_Transparent

בונוס לנרשמות - כלי הגשמה מס' 1

זימון פרויקט גדול

(לזמן דברים ענקיים עם טכניקת ה"פרוסה הדקה")

תמלול ההקלטה -

שלום לכולן
היום אנחנו נדבר על כלי לזימון מציאות רצויה שמתאים לדברים הגדולים האלה,
שאנחנו באמת רוצות, ולפעמים מרגיש מורכב להשיג אותם, כי זה מורכב מהרבה פרטים… אבל לפני שנדבר על הכלי הזה, אני רוצה לשתף בסיפור קצר שלא אני כתבתי, סיפור בשם “המשאלה”, שהולך ככה:
היה היה פעם אדם אחד, שהיה עני מרוד, חי בצמצום ובדוחק מן היד אל הפה. נוסף לכך שהיה עני, הוא גם היה עיוור, ואם לא די בכך – נחתה על ראשו צרה נוספת: הוא ואשתו היו חשוכי ילדים.
אבל… התמזל מזלו והוחלט להעניק לו משאלה אחת. כל מה שהוא ירצה.

כשאמרו לו את זה, האיש מחה. צרותיי הן רבות. לא די לי במשאלה אחת. האם לא אוכל לבקש שלוש משאלות?
אי אפשר. כמה שהאיש ניסה להתמקח, לא עזר. משאלה אחת.
אוקיי, העני לקח לו יום לחשוב על זה וחזר עם המשאלה שלו…
בקשתי היא, שאזכה לראות את ילדי אוכלים מצלחות של זהב.


הסיפור הזה, שהוא לדעתי חמוד בפני עצמו, ממחיש איך תמונה מסוימת שיש לנו
בראש, מעידה על שינויים מרחיקי לכת שקרו בחיים שלנו.
לפעמים אנחנו רוצות לזמן דברים מאד גדולים, שיש בהם המון המון פרטים, וזה לא
ממש הולך. אולי יש שם עומס רגשי, או שכל פעם מתחברים לאספקט אחר של הזימון
ועולות התנגדויות אחרות… אז אם זה מוכר, היום אנחנו נלמד להשתמש בשיטה של
העני המרוד להגשמת מציאות.

ומה שזה אומר זה שאנחנו נמצא תמונה מאד חדה, ברורה, תמונה שאת באמת מתחברת אליה, כזאת שלא מרגישה גדולה מדי ואין בה יותר מדי פרטים, ואיתה נעבוד.


בעצם מדובר על פרוסה דקה שאת פורסת מתוך המציאות שאת מזמנת לעצמך,
והפרוסה הזאת מייצגת מצב שבו את יכולה לראות את עצמך בצורה מאד טבעית חיה
אותו.
עכשיו זה לא תמיד קל למצוא את התמונה הזאת, ולפרוס את כל הסיפור המורכב
שלנו לפרוסה דקה שמעידה שכל מה שרצינו התגשם. לפעמים זה דורש השראה אבל
מרגע שיש את התמונה הזאת ואפשר לראות אותה ולהתהלך בה ולהרגיש אותה, זה
כמעט תמיד רק עניין של זמן עד שהיא תתממש.
אז ככה, כדי להתחיל לתת לך רעיונות איך לפרוס לעצמך פרוסות הגשמה כאלה, אני
אתן כמה דוגמאות.
והראשונה היא שלי, מאחת הפעמים שהשתמשתי בה בעצמי.
לפני כמה שנים, כשזימנתי לעצמי זוגיות, היה לי נורא קשה לראות את כל הפרטים של החיים הזוגיים, כמו שבאמת רציתי שהם יהיו. גם היו הרבה דברים שככה הטרידו אותי והפחידו אותי וכל פעם שהייתי נכנסת
לאיזשהו דמיון מורכב יותר של איך הזוגיות שלי תראה, פתאום היה קופץ לתמונה משהו פחות נעים, והייתי מאבדת לגמרי את ההרגשה הטובה שהתחלתי ככה, לצבור איתה מומנטום.


עכשיו באותה תקופה, הייתי בכל מיני קבוצות פייסבוק של רווקות, שרוב הזמן ריכזו
באמת שיחות של רווקות ואתגרים של דייטינג, אבל מדי פעם היתה כותבת שם מישהי מסר סטייל “אל ייאוש בנות, גם אני הייתי פה וחשבתי שזה לעולם לא יקרה וזה קרה והנה אני מתחתנת והוא מושלם…”
עכשיו נעזוב לרגע את האם זה באמת עודד את שאר הבנות שבקבוצה, או לא…

התחלתי לחשוב על הסטייט אוף מיינד של מי שכתבה פוסט כזה. זה אמר שהיא בטוחה בעצמה, בטוחה בזוגיות שלה. מאושרת. וככה התחלתי לדמיין את עצמי, גם רושמת מן פוסט השראה כזה, בקבוצה כזאת, וכמה טוב זה מרגיש.
זו בעצם היתה פרוסה מאד דקה שמעידה על זה שזימנתי לעצמי בדיוק את הזוגיות שרציתי. והצלחתי להתחבר אליה ולראות את עצמי בסיטואציה הזאת, גם כשלא היתה לי תמונה ברורה לגבי שאר החלקים של הזוגיות שאני מזמנת.
ואגב, בסוף לא כתבתי שום פוסט כזה…
ויכול להיות שהפרוסה הדקה שאת תיצרי גם, מסיבה כזאת או אחרת, תחליטי לא ליישם אותה. לכן חשוב לזכור שהפרוסה הזאת היא רק כלי, אנחנו מכוונות ליצירה של המציאות השלמה שהפרוסה הזאת מעידה על קיומה.
אוקיי, אז הבנו שאנחנו בעצם מחפשות תמונה אחת שמשקפת הצלחה, והסיבה שזה עובד, ועובד בצורה מאד עוצמתית, היא שאנחנו מוגבלות ע”י החשיבה
שלנו.


ויש מסלולים שברגע שאנחנו מתחברות אליהם, זה מייצג את כל מה שאנחנו רוצות, אבל בצורה נוחה לעיכול, מה שנקרא. טוב. עכשיו למי שקשה לה לחשוב על פרוסה דקה כזאת שמייצגת מציאות מאד
מורכבת, טריק אחד שאפשר להשתמש בו הוא לבנות תרחיש שבו את מספרת לחברה או כל אדם, למעשה, את מה שקרה, את מה שהגשמת. במילים שלך, בסביבה שמרגישה לך טבעית.


אוקיי, בואי ניקח עוד דוגמא, הפעם מהתחום הכלכלי.
נניח ואת רוצה להגדיל את ההכנסה שלך פי שתיים. אבל נורא נורא קשה לך לדמיין את זה קורה, לעומת זאת… מה אם תדמייני את עצמך אומרת לחברה “מחודש לחודש ההכנסות שלי גדלות”? אמירה כזאת יכולה להיות הרבה יותר קלה למוח שלנו ולתת
המודע לעכל.

וברור שזו פרוסה דקה, כי אם את יכולה לראות את עצמך בסיטואציה כזאת, אז משתמע מזה שבסוף, ההכנסה שלך גם תוכפל… אבל בגלל שאת מנסחת את זה אחרת, את מייצרת תדר אנרגטי אחר, כזה שיותר קל לך להתחבר אליו אולי ואז קל יותר להגשים אותו במציאות.


אוקיי בואו ניתן דוגמא נוספת, הפעם מתחום שאני בדרך כלל לא מתייחסת אליו, שהוא הנושא של בריאות פיזית. ניסים רפואיים זה אחד הדברים שהכי הכי כיף ומתגמל לזמן, אבל בפעמים הראשונות
הם יכולים להיות קצת מאתגרים, במיוחד אם יש דמויות סמכותיות של רופאים ומומחים שאומרים שאי אפשר פשוט להבריא. עכשיו כאן יש קושי נוסף, שברגע שמדובר במצב רפואי שקיים באופן קבוע, אז קשה
מאד להתנתק ממנו ולהתמקד בבריאות. זה יוצר מאמץ וזימון לא עובד טוב עם מאמץ בכלל.


אז במקרה הזה, הפרוסה הדקה של המציאות יכולה להיות אינטרקציה עתידית עם רופא, והאמת, למי שלא חוותה, יש משהו מאד מאד מיוחד בלראות רופא מבולבל כי התוצאות לא תואמות את מה שהוא יודע ומאמין… ואפשר ככה לחשוב על מה את אומרת, ועל התגובה שלו…
אם כיף לשחק עם התרחיש הזה אז הנה יש לך פרוסת מציאות שמשקפת שיפור משמעותי וכזאת שטוב לעבוד איתה.


אוקיי, אז אני מקווה שקיבלת כמה רעיונות לעבוד איתם על הזימונים שלך, ואני מזכירה שאני כאן לעזור עם התרגיל הזה, לכל מי שרוצה.
שיהיה יום מקסים!

רוצה להרחיב את סט כלי ההגשמה שלך?

הרשמי וקבלי ממני סט של 14 כלי זימון אפקטיביים במיוחד